توسعه رسان پاسارگاد

مودم های وایرلس

خدمات ADSL2+

شبکه های خصوصی VPN

تلفن بین الملل VOIP

اینترنت بیسیم Wireless

پهنای باند اختصاصی
Broad Band
شماره مستقیم :
81098
فرصت های شغلی

در توسعه رسان پاسارگاد نیروی انسانی توانمند و مستعد مهم ترین سرمایه به شمار می آید و همکاری مجموعه ای از افراد متخصص و سختکوش در محیطی صمیمی ،سالم و سرشار از تلاش باعث در اوج ماندن ما شده است و اینک با فراهم آوردن فرصتهای شغلی برای  فارغ التحصیلان در صدد است بدنه کارشناسی و مهندسی خود را تقویت کند.

برای پیوستن به ما فرصت های شغلی ارائه شده را مطالعه و چنانچه علاقه مند و واجد شرایط پیوستن به ما هستید لطفا رزومه خود را ارسال کنید.

 

1.کارشناس پشتیبانی فنی

2.کارشناس مرکز عملیات شبکه (NOC)

3.کارشناس وایرلس

4.کارشناس فروش پهنای باند

5.کارشناس سیستم ها و روشها

 

اگر موقعیت شغلی متناسب با توانایی های شما و یا مورد دلخواه شما در این لیست قرار ندارد، خواهشمند است پروفایل خود را برای بهره گیری از فرصت های آتی ایجاد نمایید. زمانی که موقعیت شغلی مرتبط با پروفایل شما به وجود آید، ما با شما تماس خواهیم گرفت .

 

 

 

*
*
*

شرکت توسعه رسان پاسارگاد با داشتن مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استان‌های تهران و هرمزگان و استان البرز طرف قرارداد سازمان‌های دولتی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی و ISP‌های مختلف در این سه استان می‌باشد.

توسعه‌‌رسان‌‌پاسارگاد با توجه به سوابق فعالیت خود موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک در زمینه خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی Providers گردیده است. عضویت در سازمان RIPE NCC این توانایی...