توسعه رسان پاسارگاد

مودم های وایرلس

خدمات ADSL2+

شبکه های خصوصی VPN

تلفن بین الملل VOIP

اینترنت بیسیم Wireless

پهنای باند اختصاصی
Broad Band
شماره مستقیم :
81098
قوانین و مقررات

شرایط سرویس دهی اینترنت پر سرعت

 

 

  1. مشترک متعهد به پرداخت به موقع و بدون تأخیر حق اشتراک و مالیات و عوارض و آبونمان مخابرات در ابتدای هر ماه می‌باشد.
  2. مشترک متعهد می باشد در صورت عدم نیاز به اینترنت مراتب را در ابتدای ماه کتباً به شرکت اعلام  کند.
  3. مشترک متعهد می‌شود در صورت نیاز به فسخ قرارداد مراتب را اعلام و ۱۵ روز قبل از شروع دوره جدید به شرکت اعلام نماید در غیر این صورت موظف به پرداخت صورتحساب مربوطه(اشتراک ماهیانه،مالیات،عوارض و آبونمان )می‌باشد.
  4. مشترک در صورت قطع بودن سرویس خود می‌بایست مراتب را سریعاً به شرکت اعلام نماید در غیر این صورت هزینه قطعی توسط مشتری پرداخت خواهد شد.

تبصره : در صورت تغییر در نحوه و چگونگی برقراری ارتباط در محل کاربر طبق سلیقه وی، جهت هر بار مراجعه پرسنل فنی به محل، هزینه ایاب و ذهاب دریافت خواهد شد.

  1. مشترک متعهد به پیروی قوانین جمهوری اسلامی ایران، شرکت مخابرات و قوانین جاری اینترنت از جمله کپی رایت می‌باشد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، سرویس مشترک بدون اطلاع وی قطع و به حالت تعلیق در خواهد آمد.
  2. چنانکه مشترک تا پایان هر دوره نسبت به پرداخت دوره بعد اقدام ننماید خدمات ارائه شده به مشترک به طور موقت تا ۱۵ روز قطع و در صورت عدم پرداخت و تمدید اشتراک، پورت مربوطه جمع آوری خواهد شد. تمدید مجدد اشتراک در صورت وجود امکانات فنی و هزینه نصب مجدد میسر خواهد بود.
  3. با پرداخت حق اشتراک این قرارداد خود به خود برای دوره ای که حق اشتراک آن پرداخت گردیده تمدید می‌شود.
  4. کلیه سرویسها یک عدد IP معتبر (Dynamic Valid) اختصاص می یابد.
  5. در صورت عدم تمدید قرارداد بصورت یک جانبه فسخ و سرویس جمع آوری خواهد شد.

شرکت توسعه رسان پاسارگاد با داشتن مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استان‌های تهران و هرمزگان و استان البرز طرف قرارداد سازمان‌های دولتی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی و ISP‌های مختلف در این سه استان می‌باشد.

توسعه‌‌رسان‌‌پاسارگاد با توجه به سوابق فعالیت خود موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک در زمینه خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی Providers گردیده است. عضویت در سازمان RIPE NCC این توانایی...