توسعه رسان پاسارگاد

مودم های وایرلس

خدمات ADSL2+

شبکه های خصوصی VPN

تلفن بین الملل VOIP

اینترنت بیسیم Wireless

پهنای باند اختصاصی
Broad Band
شماره مستقیم :
81098
ارتباطات داخلی و درون سازمانی

امروزه بیشتر سازمانها و موسسات ارائه دهندگان کالا و خدمات داری شعب و دفاتر زیادی می باشند و برای انتقال دیتا (از قبیل برنامه فروش و حسابداری و غیره) نیازمند به یک شبکه امن، خصوصی و پرسرعت میگردند. با بهره گیری از زیرساخت شبکه نسبت به راه اندازی شبکه  در دو لایه به شرح ذیل اقدام نماید:

 

خدمات سرویس شبکه بر روی بستر لایه 2: 

این سرویس، یك سرویس بدون پروتكل است و به كاربر امكان می‌دهد از پروتكل مورد نظرخود مانند IPX، IPv6، IPv4 و دیگر پروتكل‌ها بر روی شبكه‌ی زیرساخت خود استفاده كند. از مزایای این سرویس می‌توان به نكاتی همچون كنترل كامل سرویس گیرنده بر مسایل فنی شبكه مانند مسیریابی، كنترل ترافیك و كیفیت سرویس اشاره كرد.

 

خدمات سرویس شبکه بر روی بستر لایه 3:

امکان ایجاد شبکه های اختصاصی در بین شعب دفاتر شما  درپاپ سایتهای مختلف را برای مشتریان فراهم می نماید. و مواردی از قبیل كیفیت خدمات، مسیریابی لایه 3 و سایر پیچیدگی‌ها به عهده سرویس‌دهنده خواهد بود. كاربران این خدمات بدون درگیری با پیچیدگی‌های شبكه زیرساخت می‌توانند با ارتباط با هر یك از نقاط پاپ سایتها با شبكه زیرساخت خود ارتباط برقرار كنند و با آسودگی خاطر به تبادل اطلاعات بپردازند.

 

شرکت توسعه رسان پاسارگاد با داشتن مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استان‌های تهران و هرمزگان و استان البرز طرف قرارداد سازمان‌های دولتی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی و ISP‌های مختلف در این سه استان می‌باشد.

توسعه‌‌رسان‌‌پاسارگاد با توجه به سوابق فعالیت خود موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک در زمینه خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی Providers گردیده است. عضویت در سازمان RIPE NCC این توانایی...