توسعه رسان پاسارگاد

مودم های وایرلس

خدمات ADSL2+

شبکه های خصوصی VPN

تلفن بین الملل VOIP

اینترنت بیسیم Wireless

پهنای باند اختصاصی
Broad Band
شماره مستقیم :
81098
خدمات سرور اختصاصی ( Dedicated Server )

 

سرور اختصاصی مناسب افراد و سازمان هایی می باشد  که منابع گسترده ای استفاده می کنند مانند وب سایتی با بازدید بالا که هاست های اشتراکی و یا سرور های مجازی معمول پاسخگوی نیاز آنها نمی باشد. سرور اختصاصی دارای منابع زیاد، پر قدرت و کاملا اختصاصی است که به کاربران اجازه میزبانی سنگین ترین امور را می دهد.

توسعه رسان پاسارگاد با بهره گیری از زبده ترین متخصصین با دانش فنی بالا و تجربه چندین ساله خود در امر خدمات سرور اختصاصی، نگهداری زیرساخت های ارتباطی، نگهداری و تهیه سخت افزاری سرورها و مقابله با تهدیدات امنیتی اقدام به ارائه خدمات سرور های اختصاصی  نموده است. که از جمله ویژگی های آن سرعت دسترسی بالا در شبکه داخلی کشور ، امنیت بالا تر به ویژه برای مشتریان دولتی و تامین سخت افزار متناسب با نیاز مشتریان اشاره کرد.

 

 

مهمترین ویژگی ها

  • خدمات پشتیبانی و مانیتورینگ 24 ساعته در تمام روز های سال
  • ارایه خدمات امنیت اطلاعات
  • برقراری ارتباط پرسرعت با سرور
  • بهره مندی از راهکارها و مشاوره فنی برای مدیریت بهینه سرور ها
  • تامین برق دائمی و بدون قطعی و استفاده از سیستم برق پشتیبان
  • داشتن منابع کاملا اختصاصی

شرکت توسعه رسان پاسارگاد با داشتن مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استان‌های تهران و هرمزگان و استان البرز طرف قرارداد سازمان‌های دولتی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی و ISP‌های مختلف در این سه استان می‌باشد.

توسعه‌‌رسان‌‌پاسارگاد با توجه به سوابق فعالیت خود موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک در زمینه خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی Providers گردیده است. عضویت در سازمان RIPE NCC این توانایی...