توسعه رسان پاسارگاد

مودم های وایرلس

خدمات ADSL2+

شبکه های خصوصی VPN

تلفن بین الملل VOIP

اینترنت بیسیم Wireless

پهنای باند اختصاصی
Broad Band
شماره مستقیم :
81098
تاریخچه شرکت

شرکت توسعه رسان پاسارگاد به عنوان یکی از برترین شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و اینترنت در کشور  فعالیت خود را به عنوان ISP از سال 1383 در تهران آغاز نموده و در سال 1388 موفق به کسب مجوز ISDP گردید. وجود کادر فنی  مجرب و پشتکار پرسنل از یک سو و رضایت‌مندی مشتریان شرکت به دلیل کیفیت بالای خدمات ارائه شده از سوی دیگر و همچنین با تغییر مدیریتی ایجاد شده در شرکت و با حضور افرادی با سابقه مدیریتی و فنی بسیار بالا در زمینه ارتباطات گسترده مخابراتی (Telecom) از جمله جناب آقای مهندس مهمان نواز مدیر کل سابق مخابرات استان البرز و جناب آقای مهندس رشیدی مدیر عامل اسبق شرکت فناوری اطلاعات ایران در هیئت مدیره موجب گردید تا توسعه ‌رسان ‌پاسارگاد در بازار سهم عمده‌ای از مشتریان را به خود اختصاص دهد. این شرکت با در اختیار داشتن کادری بسیار مجرب و متعهد در تمامی لایه های فنی خود، تجهیزات قدرتمند و به روز شده، لینک اختصاصی مستقیم و بدون واسطه با مرکز دیتای شرکت ارتباطات زیرساخت جهت تامین پهنای باند و همچنین برپایی لینک پشتیبان توانسته خدماتی با ایستایی بالا در اختیار کاربران خود قرار دهد.

در حال حاضر شرکت توسعه رسان پاسارگاد با داشتن مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استان‌های تهران و هرمزگان و استان البرز طرف قرارداد سازمان‌های دولتی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی و ISP‌ های مختلف در این سه استان می‌باشد.

شرکت توسعه رسان پاسارگاد با داشتن مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استان‌های تهران و هرمزگان و استان البرز طرف قرارداد سازمان‌های دولتی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی و ISP‌های مختلف در این سه استان می‌باشد.

توسعه‌‌رسان‌‌پاسارگاد با توجه به سوابق فعالیت خود موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک در زمینه خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی Providers گردیده است. عضویت در سازمان RIPE NCC این توانایی...