توسعه رسان پاسارگاد

مودم های وایرلس

خدمات ADSL2+

شبکه های خصوصی VPN

تلفن بین الملل VOIP

اینترنت بیسیم Wireless

پهنای باند اختصاصی
Broad Band
شماره مستقیم :
81098
سخن مدیرعامل

امروزه بعد از حدود به یک دهه تلاش، با حضور در بازارهای بزرگ دولتی و خصوصی، با اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌ها، با حضور دراستان تهران، البرز و هرمزگان انگیزه‌ای برایمان ایجاد کرده است که با توان مضاعف به توسعه خدمات خود بیاندیشیم.در راستای سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به منظور توسعه‌ی فعالیت‌های خود سبد محصولات خدمات خود را در شرکت توسعه رسان پاسارگاد گسترش داده و با ایجاد زیرساختی مناسب، بخش مهمی از نیاز شبکه ارتباطات کشور را در این زمینه برطرف ساخته‌ایم و با کمک شرکت ارتباطات زیرساخت و مخابرات ایران توانسته‌ایم در زمینه ارتباطات، نیاز سازمان‌ها را در زمینه طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری شبکه‌های اصلی و پشتیبان از طریق ارتباطات رادیویی و زمینی برطرف سازیم.

هنوز هم اعتقاد به تلاش بیشتر داریم که انشاالله با همت همکاران توانمند، متعهد و نخبه به عنوان سرمایه‌های اصلی در شرکت‌ توسعه رسان پاسارگاد به اهداف عالیه در عرصه‌ی خدمت خواهیم رسید.

 

شرکت توسعه رسان پاسارگاد را با توکل بر پرودگار متعال و امید به خدمت بنیان نهادیم.
تلاش را سرلوحه کار خود قرار داده و صداقت را سبب ساز برکت آن نمودیم.
راه پر فراز و نشیب بود،اما بحمدالله توفیق الهی نصیب گردید.

شرکت توسعه رسان پاسارگاد با داشتن مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استان‌های تهران و هرمزگان و استان البرز طرف قرارداد سازمان‌های دولتی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی و ISP‌های مختلف در این سه استان می‌باشد.

توسعه‌‌رسان‌‌پاسارگاد با توجه به سوابق فعالیت خود موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک در زمینه خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی Providers گردیده است. عضویت در سازمان RIPE NCC این توانایی...