توسعه رسان پاسارگاد

مودم های وایرلس

خدمات ADSL2+

شبکه های خصوصی VPN

تلفن بین الملل VOIP

اینترنت بیسیم Wireless

پهنای باند اختصاصی
Broad Band
شماره مستقیم :
81098
خدمات برج ها و مجتمع ها

شرکت توسعه رسان پاسارگاد آمادگی دارد جهت ارائه سرویس برای مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی در مناطقی که به دلیل عدم دارا بودن امکانات مخابراتی لازم قادر به استفاده از سرویس های اینترنتی مناسب نمی باشند راهکارهای متنوع و اقتصادی با شرایط ویژه و سرعت های بالا به همراه  تخفیف های گروهی ارائه نماید.

 

عدم وابستگی به وجود امکانات در مراکزمخابراتی، نداشتن محدودیت سرعت برای واحدها و راه‌اندازی سرویس در کمترین زمان ممکن، از مزایای استفاده این نوع سرویس از طریق نصب تجهیزات در مجتمع‌های مسکونی و تجاری‌ توسط این شرکت می باشد. همچنين استفاده اختصاصي از اين خدمات سبب مي‌شود تا به سهولت پهناي باند مورد نظر خود دست یابید.

ارایه این خدمات نیازمند برگزاری جلسات برای شناخت نیاز وبررسی‌های فنی برای ارايه طرح است. كارشناسان این شرکت براي بررسي وضعيت در كوتاه‌ترين زمان ممكن در محل شما حاضر مي‌شوند تا ضمن ارزيابي ويژگي‌هاي مكاني، فني و امنيتي محل، كوتاه‌ترين،مطمئن‌ترين و مقرون‌به‌صرفه‌ترين روش را براي دست‌يابي شما به اينترنت پرسرعت فراهم كنند.

 

.برای اطلاعات بیشتر با واحد بازرگانی تماس حاصل فرمائید


شماره واحد بازرگانی: 81098

شرکت توسعه رسان پاسارگاد با داشتن مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استان‌های تهران و هرمزگان و استان البرز طرف قرارداد سازمان‌های دولتی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی و ISP‌های مختلف در این سه استان می‌باشد.

توسعه‌‌رسان‌‌پاسارگاد با توجه به سوابق فعالیت خود موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک در زمینه خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی Providers گردیده است. عضویت در سازمان RIPE NCC این توانایی...