توسعه رسان پاسارگاد

مودم های وایرلس

خدمات ADSL2+

شبکه های خصوصی VPN

تلفن بین الملل VOIP

اینترنت بیسیم Wireless

پهنای باند اختصاصی
Broad Band
شماره مستقیم :
81098
درباره ما

شرکت توسعه رسان پاسارگاد به عنوان یکی از برترین شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و اینترنت در کشور  فعالیت خود را به عنوان ISP از سال 1383در تهران آغاز نموده است. کادر فنی و مجرب این شرکت با  دارا بودن مدارک بین المللی، پشتکار پرسنل، رضایت‌مندی مشتریان شرکت و کیفیت بالای خدمات ارائه شده از سوی دیگر با تغییر مدیریتی ایجاد شده در شرکت و با حضور افرادی با سابقه مدیریتی و فنی بسیار بالا در زمینه ارتباطات گسترده مخابراتی (Telecom) از جمله جناب آقای مهندس مهمان نواز مدیر کل سابق مخابرات استان البرز و جناب آقای مهندس رشیدی در هیئت مدیره موجب گردید تا توسعه‌رسان‌پاسارگاد در بازار سهم عمده‌ای از مشتریان را به خود اختصاص دهد. این شرکت با در اختیار داشتن کادری بسیار مجرب و متعهد در تمامی لایه های فنی خود، و نیز با داشتن تجهیزات به روز، کارآمد و منطبق با نیازهای روز دنیای  IT، و همچنین پهنای باند اینترنت خود از شرکت ارتباطات زیرساخت از طریق لینک اختصاصی قدرتمند به مرکز اصلی دیتای زیرساخت مخابرات ایران (LCT) ،تأیید شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، و برپایی لینک پشتیبان توانسته خدماتی با ایستایی بالا در اختیار کاربران خود قرار دهد.

در حال حاضر شرکت توسعه رسان پاسارگاد با داشتن مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استان‌های تهران و هرمزگان و استان البرز طرف قرارداد سازمان‌های دولتی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی و ISP‌های مختلف در این سه استان می‌باشد.

توسعه‌‌رسان‌‌پاسارگاد با توجه به سوابق فعالیت خود موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک در زمینه خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی Providers گردیده است. عضویت در سازمان RIPE NCC این توانایی را به پاسارگاد داده تا IPV4 و IPV6 را با توجه به نیاز کاربران در اختیار آن‌ها قرار دهد.

شرکت توسعه رسان پاسارگاد با داشتن مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استان‌های تهران و هرمزگان و استان البرز طرف قرارداد سازمان‌های دولتی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی و ISP‌های مختلف در این سه استان می‌باشد.

توسعه‌‌رسان‌‌پاسارگاد با توجه به سوابق فعالیت خود موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک در زمینه خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی Providers گردیده است. عضویت در سازمان RIPE NCC این توانایی...